Tour de France 2016

Přesně před 30 lety Greg Lemond, jako první Američan, vyhrál Tour de France, kde po celý čas závodu nosil model EYESHADES značky Oakley. To zapříčinilo, že značka Oakley získala na popularitě a stala se lídrem v tvorbě sportovních brýlí!
Na oslavu jubilea značka Oakley navrhla tři bestsellerové modely v barvách Tour de France.
Tato speciální edice navazuje na nejdůležitější brýle pro cyklisty v historii Oakley. Již více než 30 let profesionální sportovci používají brýle Oakley při nejdůležitějším cyklistickém závodě světa -Tour de France. Od Grega le Mond, prvního Američana, který vyhrál tento závod v roce 1986 po Romana Kreuzigera, českého profesionálního silničního cyklistu. Na Tour de France roku 2013 po 17. etapě dokonce v průběžném pořadí figuroval na 3. místě a stal se tak prvním Čechem, který kdy dokázal být alespoň v průběžném pořadí na virtuálním pódiu Tour.
Značka Oakley je silně spjata se světem sportu. Oakley navrhuje jedinečné řešení v podobě brýlí, které zaručují komfort, bezpečnost a dokonalou viditelnost. Nicméně, to není vše, brýle OAKLEY jsou také trendové, aby zaujaly i mladé moderní fanoušky značky - potvrzením toho je právě poslední kolekce.
Seznamte se s legendárními ikonami značky Oakley v nové verzi!